Logo Ìmpressietuinen

Klassieke tuinen, 5-7 m1 breed.

Op deze pagina vind u diverse tuinvoorbeelden van klassieke tuinen met een afmeting van +/- 5 tot 7 m1 breed. Alle tuinvoorbeelden die u kunt bekijken zijn ontworpen en aangelegd door tuinontwerpers en hoveniersbedrijven. In de tuinvoorbeelden vindt u Klassieke tuinen in verschillende stijlen. Er zijn b.v. klassieke tuinen waar ook moderne elementen zijn te herkennen omdat bijvoorbeeld gebruik is gemaakt van rvs materialen of schanskorven. U vindt er ook klassieke tuinen met een symmetrisch uiterlijk en mediterrane klassieke tuinen met exotische beplanting.
Kijkt u vooral ook naar de tuinvoorbeelden bij de klassieke tuinen met andere afmetingen. Wie weet ziet u hier ook elementen die precies zijn wat u in uw eigen tuin wenst.
Vult u de indicatieaanvraag in en wij zorgen dat het budget voor de aanleg van uw tuin door professionals helder wordt. Had u een ander budget in gedachten? Wij denken graag met u mee welke elementen in uw tuin mogelijk zijn.

Op deze pagina vind u tuinvoorbeelden van de volgende tuinen:

tuin 6.1: Klassieke tuin met vlonder
tuin 6.2: Klassieke tuin met moderne tinten en pergola
Tuin 10.2 speelse natuurlijke bostuin
Logo tuinimpressies
Tuin 4.5 klassieke tuin met symmetrische borders
Logo tuinimpressies2
|    Home     |    Projecten     |    Werkwijze     |    Actueel     |    Indicatie     |    Extra pagina's     |    SITEMAP   |